1.Díl komixu Problémy na Borovicovém vrchu

21. října 2009 v 16:32

Tak a je tu první díl mého komixu!!KLikněte na celý článek ;)Je zima.A krajinu pokryl bílý prášek.Jezdci vystřídali vesty za bundy .A naše hrdinka se právě chystá jet ke svému strýcovi.

"Máš vše zbaleno Sam?" zeptala se matka Sam a přitom jí pomáhala s kufry do auta."Jo mám neboj mami". odpověděla Sam,když dala poslední kufr do auta.Matka objala svoji dceru a pošeptala jí do ucha :"Měj se tam dobře"."Mami jedu jenom ke strejdovi".řekla jsem a zasmála se.Nastoupila jsem do auta a zamávala mámě.Jeden z mužů od strejdy nastartoval auto a mohlo se jet!

Celou cestu jsem skoro prospala,ale náhle mě jeden z mužů vzbudil:" Slečno Sam už jsme zde". "Opravdu?Tak rychle,to je super!".řekla jsem radostně a hned vystoupila z auta."Á tady je moje malá Sam!"."Strejdo!!".vykřikla jsem a objala jsem strejdu.Strejda je jako můj táta.Vždy mi pomůže a neznám lepšího strejdu."A co koně ?".zeptala jsem se strejdy jako každý rok.Stařík mě objal okolo ramene a spustil:"Vedou si skvěle..no a.. když jsme u koní měla by jsi zajít do mojí stáje a najdeš tam něco malého "řekl a ukázal na jednoho z mužů.Ten bleskově přiběhl ke mě."Doveď jí ke stáji" řekla strejda muž okamžitě odpověděl."Ano pane.Prosím slečno pojďte s semnou".a obrátil se ke mě a ukázal na červenou budovu."Strejdo nemůžu jít sama?Ráda bych si ještě zašla do vesnice."."No dobře,ale dej na sebe pozor Sam!Máma by mi dala kdyby se ti něco stalo!"."Neboj!" řekla jsem strejdovi a pak jsem vyrazila směr novému dobrodružství!

A tedka přichází otázky:
-Líbí se vám komix?
-Jaké je to překvapení?

Můžete odpovídat do komentářů :)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Adéla Adéla | Web | 25. října 2009 v 9:28 | Reagovat

Ahoj,vím že jsem se dlouho neozývala s tím Bullylandem,ale nakonec si ho asi nevezmu.Soustředím se na BH a jiné modely moc nechci.Promiň,že jsem tak dlouho nepsala....

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama