2.Díl komixu Problémy na Borovicovém vrchu

25. října 2009 v 16:43

Pod perexem...P.S.Omlouvám se za kvalitu fotek,ale jiank to nešlo,když blog.cz nefunguje..

"Brrr..to je zima!".řekla jsem si sama pro sebe.Když jsem procházela okolo opuštěné krajiny tak se mi do hlavy vrhaly vzpomínky,když jsem byla malá..

..ale stále mě tíží myšlenka na mého otce..pamatuju si na něho jako na staršího pána s hnědýma vlasama..měl neuvěřitelně příjemný obličej.Také si pamatuju jak byla máma štastná,když táta žil..Táta..byla to osoba,která mě dostala ke koním.Ale nikdy nezapomenu na den
kdy se otec nevrátil domů.Byly Vánoce,venku sněžilo a já očekávala,že jednou se ve dveřích oběví,ale už se neukázal..Když v tom někdo zaklepal na dveře a já hned šla otevřít.Bohužel k mé radosti přišel smutek.Venku nebyl táta,ale policisté a netvářili se moc dobře.V tom přišla máma.Řekla mi abych šla do obyváku.Poslechla jsem ji.Sedla jsem si na sedačku.A čekala a čekala a čekala..Uslyšela jsem jen jak máma pláče a pak jen slova policistů: Je nám to líto..Tyto představy mi přerušila jedna osoba.."Hej ty!"zakřičela na mě osoba,která na mě ukázala prstem."Co? Já?" řekla jsem té osobě a rukou jsem si zakrývala tvář na kterou mi pražilo slunce."Jo! Ty!Co pak mě nepoznáváš?"křikla na mě osoba znovu."Ni-ni-Niky??Jsi to ty?"řekla jsem koktavým hlasem."Jo jsem to já!To jsem mě nepoznala?"odpověděla a začala se smát.Hned jsme se proti sobě rozběhli a objaly se.Hned jsme rozebíraly koně a jak co už umíme a tak.


Po dlouhé cestě jsme došli do vesnice,kde Niky bydlí."A kam vlastně jdeš?"zeptala se Niky."Jdo do stáje,strejda tam něco pro mě má".řekla jsem a ukázala na červenou budovu."Aha,no Sam já už musím,ale ve stáji se určitě potkáme tak zatím Ahoj!".řekla a znovu jsme se objaly a řekli si svoje Ahoj!.


Já jsem stále pokračovala ve své cestě.Byla jsem moc ráda,že jsem potkala Niky.Jsme kamarádky od jakživa."Sláva!Konečně jsem tu!"myslela jsem si v hlavě a zastavila jsem se před stájí.U stáje jsem viděla jednoho z mužů.Rozešla jsem se za ním."Ehm..Dobrý de.." ani jsem to nedořekla a "Á Dobrý den,Pan Sands volal,že dojdete a máte se podívat do stáje.Tam vše uvidíte."řekl muž a já jenom kívla.
Ve stáji bylo mnoho krásných koní.A ta vůně sena..Byla jsem jako doma."Tak podíváme se kde pak to je!"´pomyslela jsem si a rozhlédla jsem se po stáji.Chodila jsem kolem boxů a dívala se na koně.Samozřejěm jsem neodolala a musela si je pohladit.Byli to opravdu krasavci.Ale nejvíce mě zaujal černý a velice krásný hřebec.Vydala jsem se tedy za ním.Hřebec právě jedl a tak jsem ho moc nechtěla rušit,ale všiml si mě a zvedl hlavu.Já jsem ho pohladila po hlavě a náhle jsem si všimla cedulky.. A..PANEBOŽE!!

...Pokračování příště...

Otázky:
-Už v minulém díle jsem se ptala co to je za překvapení a už víte co to je?
-Co se stalo,že Sam vykřikla?

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama