3.Díl komixu-Problémy na Borovicovém vrchu

19. listopadu 2009 v 16:37 | Ancikkk
Ahojky tak je tady očekávaný třetí díl.Nebudu zdržovat psaním a hned přejdem na komix ;):

Ve stáji bylo mnoho krásných koní.A ta vůně sena..Byla jsem jako doma."Tak podíváme se kde pak to je!"´pomyslela jsem si a rozhlédla jsem se po stáji.Chodila jsem kolem boxů a dívala se na koně.Samozřejěm jsem neodolala a musela si je pohladit.Byli to opravdu krasavci.Ale nejvíce mě zaujal černý a velice krásný hřebec.Vydala jsem se tedy za ním.Hřebec právě jedl a tak jsem ho moc nechtěla rušit,ale všiml si mě a zvedl hlavu.Já jsem ho pohladila po hlavě a náhle jsem si všimla cedulky.. A..PANEBOŽE!!Byl tam vzkaz!A na něm napsáno : "Pro tebe" .Vzala jsem cedulku do ruky a znovu jsem si ji přečetla. Pro tebe ? To je to překvápko pro mě?Kůň?Nemohla jsem tomu uvěřit!.Stále jsem přemýšlel jestli je to možné,že mám svého vlastního koně,ale náhle mě přerušil vybrující mobil v kapse."Halo?"."Ahoj Sam,Tady strejda.Tak jak se ti líbí Black Jack?"."Ahoj strejdo,Takže on je fakt můj ?"."Ano je.Líbí se ti?"."Jo a moc!Moc ti děkuju strejdo!"."Nemáš zač.Běž se sním projet a pak dojed na panství.Budu tě čekat na večeři.*Pane Sandsi kam máme dát ty koně?*...Tak zatím Sam musím něco zařídit!"."Jo tak Ahoj strejdo!".Hned jsem se vrhla k "mému" koni!"Takže Black Jack..krásné jméno!".Zašeptala jsem.

Nejdříve jsem hřebce pohladila po hlavě a pak jsem ho objala kolem krku.Kůň ke mě obrátil hlavu a jakoby mi chtěl říct:"Budeme dobří přátele".Neváhala jsem ani chvilku a hned jsem se vypravila pro sedlo s uzdou,abysme mohli už vyjet.Vstoupila jsem do sedlovny a uviděla jsem několik pohárů a fotek.Podívala jsem se na jednu fotku a viděla jsem tam svého Black Jacka ,ale vedle něho byla nějaká dívka.Kdo to je?
"Hmm...Třeba to je jen nějaká holka,která se s ním chtěla vyfotit..".Á tady je to sedlo s uzdou!Vzala jsem je oba a vydala jsem se k Jackovu boxu.Náhle se z venku ozvalo hlasité ržání:
"ÍHAHAÁÁ".Ihned jsem pustila na zem sedlo s uzdou a utíkala ven."Chyťteho!Nesmínám utéct!".Křičel jeden z mužů."Pomozmi!Prosím!Nesmí mě chytit!"."Co ?Kdo to řekl?"...

Pokračování příště...

-Kdo byla dívka na fotce?
-A co se stalo venku?
-Kdo na ní mluvil?
-Vše se dozvíte v 4.díle

P.S.Omlouvám se,že je to tak krátké...
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 HorsiQ HorsiQ | Web | 20. listopadu 2009 v 18:48 | Reagovat

Krásný komix určitě se sem podívám na další díl

2 Crazed Crazed | 2. prosince 2009 v 21:29 | Reagovat

ahoj,tvůj příběh vypadá dobře, možná bych to tolik nenazývala komiksem, spíš obrázkovým příběhem...i námět se mi líbí, akorát si zkus ten text po sobě přečíst a aspoň se pokusit najít některé hrubky, není jich moc, ale na některých místech bijou do očí...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama