Únor 2010

Kapky část 1.

28. února 2010 v 19:22 | Ancikkk |  Fotogalerie
Prominte,že je to tak mázlé,ale já to sem prostě musím dát :DKrásná neděle

21. února 2010 v 11:19 | Ancikkk |  deník
Čauky :)

Tak jak jste si užili nebo užíváte víkend ? Já docela dobře .Nejlepší byl páteční výlet do Zlína :D.Na to se prostě nedá zapomenout.Ale asi by vás nudilo povídání o tom našem výletě :).Taky jsem vám chtěla napsat omluvu za moji nepřítomnost ,ale nějak sem neměla náladou a ani bohužel čas na internet.Stále totiž čtu Ságu Stmívání a už jsem skoro u konce posledního díla Rozbřesk.Tenhle díl se mi moc nelíbí..protože Bella je s Edwardem a né s Jacobem :(.Ale co já s tím nadělám :D.Aspoň je sranda,že se Jacob otiskl do Belliny dcery Renesmé :D.Tak to jsem vám povykládala o knížce no :D.Dneska se hodlám ještě chvíli zdržet na počítači takže tady mlžete očekávat fotky :) ,ale až potom co dojdu ven z focení :P.Byla jsem minulý týden fotit a nedopadlo to zle no :D.Takže dneska vyrážím přímo na zahradu.Jsem se zase pěkně vypsala co ? Hihi...Tak ahojky moji milý :)

Pěkný pozdrav a zdar focení
ti přeje Ancikkk ;o)


Výstava koček v UH.Hradišti

13. února 2010 v 16:26 | Ancikkk |  Fotogalerie
Po dlouhé době něco zase dávám :).Nemohlo se fotit s bleskem tak proto ta kvalita ;)
Jo a ty fotky jsou z mého flickru :)


Zima10+zahrada 030 by you.

Zima10+zahrada 033 by you.

Zima10+zahrada 040 by you.


Návrat z pohádky aneb krutý návrat do reality

7. února 2010 v 21:10 deník
Ahojky ,

Tak podle kalendáře je neděla a to znamená , že zítra je škola .
Ten týden co jsme měli jako prázky jsem si fakt užila ať už jako když jsem fotila a nebo si jen četla knížku Nový měsíc.Ale jak už to bývá tak jednou musím z té pohádky vystoupit a zasednout do lavic ve škole.Až dneska jsem se vrhla na úkoly a ještě teďka je budu dodělávat :D.Mám co dělat...

Taky když už jsem psala , že jsem fotila tak je to pravda.A ohledně mého koníčku mám zase další vybavení a jsem moc ráda , že rodiče ještě jsou ochotni za mě platit :D . Mám novou fotobrašnu a je fakt super .Vlezou se tam 2 objektivy,foták,blesk a ještě takové ty blbosti jako čištění (které jsem si taky koupila :D no spíš jenom takový "štěteček" a na konci je takový "cuplík" na čištění proti šmouhám) náhradní karta,baterky aj..Taky jsem dostala pozdní půjčené vánoční dárečky :D.Od strýce jsem dostala k pujčení dvě makro předskádky 3 a 4, pak taky dálkovou spoušť ...takže teď jen stačí napsat Ježíškovy na narozky abych třeba dostala tyhle věci a nemusela je mít vypujčené :o). Ale jsem ráda za to co mám ať už je to pujčené nebo ne :D.

Taky jsem psala,že jsem četla knířku Nový měsíc.Je vážně super.Už jsem ji dočetla a někdy jsem se u ní dokonce zasmála :D.Nejlepší hlášky jsou např.: Edward: Upírům nemůžeš věřit..věřmi Bello.
nebo : Alice:Zůstanu tady až pustíš toho psa ven.(tím myslela Jackoba, vlkodlaka, :D)
Je jich ještě mnoho ,ale už si je nepamatuju a možná to tam bylo napsané jinak,ale už si to tolik nepamatuju :D.Taky jsem se dneska dodívala na internetu na ten film a část knížky tam vůbec nebyla a nebo byla jinak udělaná.Ale jinak super film.Hlavně jak se Edward zeptá Belly jestli si jo nechce vzít :-P.

No nebudu vám kazit náladu a budu končit tak se mějte a pěkné focení přeje

Ancikkk,Aneta,Anuš,Anculik,Anouš,Anulik :D

P.S.:Promiňte zase ten můj záchvat psaní :D