Červenec 2010

Čáp

8. července 2010 v 12:31 | Aneta |  Fotogalerie
© FOTO-A.BLOG.CZ
© FOTO-A.BLOG.CZ

Popis mého Já

7. července 2010 v 15:10 | Aneta |  deník
Jsem čtrnáctiletá ,tichá, prej podle mamky chytrá,psychicky normální,sprostá,doufající ,že najde svého Edwarda Cullena, milovnice zvířat,modrooká,strašpytel,ranní ptáče ,které dál nedoskáče,spíš odskáče,knihomol,citlivá,šílená,vodní plavec,začáteční fotografka,malující všechny nesmysly,pozdě spící,hodně utrácející peníza za tenhle rok,zbírající kaktusy,náladová,hladová(to nevtipkuju !) ,právě hladící psa,úchylná na čokoládu,podle některech anorektička,aktivně líná,věčně smějící se holka,ítý co volá domů,mědvěd,květináč,popelnice,most,polštář,holub,okno,voda,televize,míček,tráva,kedlubna,tatínkova holčička,saturn....zjednoduším to holka.

Aneta


Přemýšlím..hmm...POZOR! KRÝJTE SE !

5. července 2010 v 23:08 | Aneta |  deník
Ahoj,
Konečně jsou prázky a já si je užívám.Taky jsem konečně byla v kině na Zatmění.Samozřejmě s kamarádkama :P.Byl to úžasný film.Hrozně moc scén a akce.A hlacně tam byl Jakob ♥.Úžasný Jakob.Jakob vlkodlak.Jsem se zasmála u scény jak Jakob políbí Bellu a ta mu vrazí a zlomí si ruku :D.Jen mě štvalo ,že v kině nějakej chlap furt chrochtal ,vzdychal a do holek kopali nějaký děcka..Film byl fakt skělej až ne pár scén ,které buď přeměnili a nebo tam vůbec nebyli a nebo je přeskočili a pak je tam dali :D .No trošku zamotané ,ale tak co :D.Posledné dobou taky chodím se svým pejskem na pole.Strašně ráda tam chodím .Jsou  z tama krásné fotky a taky se mi tam dobře píše o různých věcech co mě napadnou.A přemýšlím tam o blbostech.. :)Chtěla bych vám aspoň ukázat ukázku z toho co jsem tam napsala .Snad to nebude trapas :D.

Slunce

Ohnivé slunce , žhavá koule žhavých plynů, jarní slunce , žlutá kulička , oheň , kurňa to dneska pálí !
I tak by jsme mohli nazvat slunce. Slunce ,které není tak žhavé a teplé jak by jsme řekli. Vždyť vědci řekli , že za pát tisícovek let slunce zhasne , vyhoří , nebude svítit , FINISH , game over.
Prostě nebude život na zemi .
Veškerá existence bude zničena ,každý člověk ,zvíře nebude dokonce ani oblíbené rifle...
Zhasne....Naše Slunce .


Aneta

Růžový peří zvaný Plameňák

5. července 2010 v 17:04 | Aneta |  Fotogalerie
Zase ze zoo ....

p