Listopad 2010

Za měsíc

24. listopadu 2010 v 17:46 | Loro |  deník
Ahoj ,
Tak jsem se konečně dočkala . Vánoce jsou tady přesně za měsíc :) . Ještě nevím co komu koupím ,ale snad něco vymyslím . A jak se vy těšíte na Vánoce ? Máte už nakoupeno ? Víte co si budete přát ?

Já ještě nemám nic nakoupené  . Pokaždé  jdu nakupovat až tak 3 týdny před Vánocemi . To už jsou skoro Vánoce a je toho více na výběr ... A taky pokaždé nevím co bych si měla přát , Vánoce nejsou o dárkách ,to už každý jistě pochopil ,ale o rodině ,že se sejde a tak ;)

Nejvíce se těším na pečení cukroví :P . To jediné mě dodnes baví . A potom taky ten poslední den ve škole . To se neučí ,jen se blbne a jí cukroví :D . A pak se taky losují dárky ,ale to je vedlejší.. :D.

Teď jsem právě dostala ten seznam fotek z kinofilmu na ,který jsem fotila ,ale to jsem vám zapoměla říct ,za tu dobu co jsem byla pryč :D. Taky jsem objevila ještě nějaký film a tam jsou fotky staré skroro 7 let :D . Našla jsem tam vánoce ,když jsme bydleli na bytě a dostala jsem svého pejska ,teda štěně :) . A té je 7 let :D . Na fotkách je úplně malinká jen do ruky a teď je z ní malé mimino :D . Že ten čas tolik ubýhá . Přesně si ten den pamatuju ..

Mamka dojela jakože "z nákupů " (jasně Šťedrý den pujde nakupovat :D) a dojela s košíkem přikritým dekou . A najdou z toho koše začalo něco šťěkat . A bylo tam moje vybrané štěně . Sára . Pak si taky pamatuju ,že nám hned počůrala koberec :D ,ale nejlepší na tom bylo ,že jsme dělali takové to : " jéé ono se to počůralo " :D . No a takhle jsem ji vlastně dostala :).

Miluju Vánoce a doufám,že tentokrát bude sníh a budou se stavět sněhuláci ;) :D .


vánoce
Loro

Jarní neděle

14. listopadu 2010 v 13:14 | Loro |  deník
Ahoj,

  Nevím jak u vás ,ale tady je okolo 20 stupňů . No prostě jaro . Ohledně článků nemám na ně čas kvuli škole..Zítra píšem SCIA ,ale naštěstí nenačisto . Chci sem pak dát taky fotky co jsme fotili včera s Carolin . Myslím ,že se povedli ,ale pořád se mám v čem zlepšovat .. Dneska ještě chci a potřebuju nutně jít fotit ven . Je tam krásně ,svítí slunko ,nefouká vítr ..


Miluju poníky :D


Loro

Výběr fotek

6. listopadu 2010 v 19:53 | Loro |  Fotogalerie
Ahojky tak sem vám dám takový menší výběr fotek . Kdybych je měla dát do jednoho tématu tak bych to musela dát po jednom článku ...a to se mi nechce :D Takže tady bude všechno možné :D Jsou tam jen tři fotky tak se když tak mrkněte ;) :)