Prosinec 2010

Orchidejní

30. prosince 2010 v 0:28 | Loro |  Fotogalerie
S trochou barvy přináším i nový design , měla jsem tu dřív černobílý design ,ale teď je to tu barevné :-)

kk
další dvě dole ..

Vánoční i povánoční

26. prosince 2010 v 19:09 | Loro |  Fotogalerie

Ahoj tak se hlásím po  Vánocích . Dlouho jsem nepsala kvůli nim . Nakupovala jsem s kamarádkou dárky a pak jsem chystala s mamkou na Vánoce dům a no prostě bylo toho hodně ,ale teď už snad budu zase dávat fotky...

Tyhle Vánoce jsem fakt nečekala ,že dostanu něco k foťáku ,ale přece jenom ano ..dostala jsem macro objektiv Canon Lens 100 mm a pak také "baterku " k foťáku . Lépe se sní fotí na výšku a foťák s ní vydrží 2x více (neváhoda je snad jen v tom ,že když bych si dala baterku , teleobjektiv a blesk tak to neudržím a je to těžký jak něco :D )

Tak tady je ukázka jak fotí můj milý macro objektiv ;) :
citron
další dole ...

Jarmarková

18. prosince 2010 v 18:32 | Loro |  Fotogalerie
Minulý týden byl ve městě jarmark a přece jsem nemohla nejít :D Nejvíc se mi líbili ty nápisy :P


...

Černobílé...

15. prosince 2010 v 18:49 | Loro |  Fotogalerie
černobílé


černobílé

Měním , přepisuju a zase měním

15. prosince 2010 v 18:39 | Loro |  deník
Tak tohle je poslední článek v deníku .
Přiznám se ,že nesnáším tuhle rubriku :D . Psát něco a furt a furt a furt. Rozhodla jsem se ,že prostě tuhle rubriku vypustím a budu mít jen fotogalerii . Budu sem dávat fotky a to je to co mě nejvíce baví . Pak sem můžu třeba dát i nějaké "fotorady" ,ale to už skuste napsat do komentářů jestli chcete .
  Už se nemůžu dočkat Vánoc . Posledné den ve škole ..mmm... vezmu si své vánoční triko ( je to červené triko a na něm je vyfocené malé dítě jako anděl :D říkám tomu "vánočníé triko :D) a do termosky horkou čokoládu a tohle udělám poprvé za devět let :P . Bude to bezva . Akorát s kámoškama si nedáme dárky ,ale až po Vánocích . DOhodli jsme se tak ,protože vůbec nikdo nestíhá koupit dárek ani pro rodinu . A vymyslet poslední vánoční dárek je těžké.. takže proto no ..
  No jinak zpět k blogu . NEbudou tady žádné deníky , jen fotky . Proto je to foto-a , ne ? :D

Tak já jdu měnit áá ahoj :D

as
L O R O

P.S. Ten obrázek jsem dělala asi před rokem .. Ten medailonek je z jedné stránky na "vizitky " nebo něco takového .. už nevím adresu.. :D

Sníh , sníh a zase jen sníh

11. prosince 2010 v 20:17 | Loro |  deník
Já vím, že jsem tu strašně dlouho nebyla ,ale měla jsem chřipku . Teďka se pokusím sem dávat fotky ,ale jsem na noťasu a tady nemám fotky . Takže tady si spíš počtete .

Jelikož se blíží Vánoce a já jsem od začátku prosince byla nemocná tak nemám vůbec nic nakoupené  . To si budu muset pohnout ... Ale už tak trochu vím co komu koupím ,ale chybí mi pár lidí . Moc se těším na Vánoce :)) . Budem s mamkou péct perníky a já ji zase zničím zahradu svým nepovedeným sněhulákem :D . Snad se mi tento rok povede ...Taky se těším na to volno , kdy budu snad jen venku a budu fotit .Jo nejlepší jsou fotky v zimě .
Jenže mě dost odrazuje ta zima , červený nos , kapesník vždy po ruce , rukavice , čepice , brrrr...

Nedávno byl mikuláš a já ho ztrávila jako nemocná ,takže jsem si ho moc neužila . Ale dostala jsem zásbu čokolády a mandarinek :D . Já je moc nemusím .Musím si je totiž pořádně oloupat a navíc jsou v ní pecky a je moc sladká ..

A co vy ? Jak jste si užili Mikuláše ? Co jste dostali ? A co si přejete na Vánoce ?    Loro