Květen 2011

Život v pohádce

23. května 2011 v 13:02 | Loro
Taky si někdy připadáte ,že se vám daří ? a až moc ? že se vám život začíná líbit , když ste ho nenáviděli ?
A přitom se s každé blbosti radujete a říkáte si ,že teďka jste nejhappy člověk ? Máte vše co jste si plánovali ? A až moc to vychází ? A bojíte se toho skvělého pocitu ?

Je to JEN kvuli jedné malé věci . Ten pocit neskutečné radosti ...

Není to ta radost ,že skáčete a hihňáte se..prostě spokojenost spojená s udivením a to vše zabalené v obrovském štěstí a taky připečeno s kouskem blbosti ...a z toho všeho vám vznikne RADOST .

Dlouho jsem nepsala nebo spíš neblogovala...nic nepřidávala.. a ještě ani nevím jesli s tím mám pokračovat .ale budu prostě jen přidávat fotky a bude to asi jen fotoalbum ,ale to tady nechci psát ..

TA věc kvůli ,které jsem jeden den brečela a jeden den křičela a tančila radostí je ,že jsem se dostala na svou vysněnou školu !! STŘEDNÍ ŠKOLU !

Gymnázium Uherské hradiště

Za pár měsíců vystřídám svou základkovou vzpomínkami popsanou lavici a nahradí ji středoškolácká lavici ,která bude ještě více popsanější zážitkami a všemi blbostmi .. :)

Přijímačky mám za sebou , ikdyž jsem si teda myslela ,že se nikam nedostanu..podařilo se až po odvolání ,ale komu na tom sejde ? dostala se na školu ? jo !

Teď mě čekají prázdniny ,které si chci užít jen kvuli tomu ,abych vzdala čest tomu na nebi ,že mi dal takové štěstí .. je to možná úchylný ,ale no a co ?

Takže se s váma loučím a užívejte si horka !!

Loro

Květen

3. května 2011 v 20:37 | Loro |  Fotogalerie
Dneska to na JARO nevypadá ,ale ať máte aspoň tu jarní náladu :)
Poslední dobou jsem toho moc nepřidávala tak vám to tady vynahradím :)
photo