Holiday od Green Day

3. července 2011 v 19:35 | Loro |  Fotogalerie
( Zde je odkaz )

Zdravím všechny mé milované lidi ,kteří ještě sem chodí...
Já vím chátrá to tady jak stará perníková chaloupka v které byla zabita dětmi zlá ježibaba...Taky vás někdy napadlo, že nás k zabíjení učí už odmala ? Ježibaba z perníkové chaloupky (Koho napadne , aby děti zabíjely..ale zase je nemusí dávat do vězení ,bylo to na obranu..) ,Sněhurka ( No tam se určitě zabíjelo..no asi jen otrávilo, ale to je taky trestné ne ? Ale nevím co se stalo s tou zlou královnou..hmm..) je ještě asi hodně pohádek, kde smrt zlého padoucha je brána jako dobrá věc..ale pořád je to smrt..ikdyž v dnešní době bych zabíjela každého .Opravdu každého .Jo . Třeba jednoho neurčitého člověka za něco ještě neurčitějšího a pak taky ještě počasí. To bych uplně zmasakrovala . Asi ze mne bude sériový vrah abstraktních věcí...mamka na mne bude pyšná..

No to jsem přesně nechtěla psát, ale to nevadí, aspoň máte co číst, že ? :-) ( bacha první smajlík )

Takže..hm..Jo!

( Dole je dloouuhé pokrač. článku..)


Jsou prázdniny .Suprvové téma na dlouhý článek .Nechci tady kecat o tom jak je budu prožívat a jak si je užiju u bazénu, ve kterém v zimě plavaly mišičky (ano, bohužel mrtvé) a žabičky zase na jaře - jo, ale bacha ! tatka ten bazén vyčistil, takže bajbaj nádech myší a žabiček , a jak budu u babičky a užívat si své dětstvé dokud to jde. Prostě tohle bude jen obyčejný článek o ničem. Miluju své psaní je o ničem a přitom toho tolik řekne..hm- jo tohle slovo přímo nesnáším..ach..

No tak jsem zase napsala malý odstavec o ničem, ale tenhle bude lepší. Bude křičet touhou a šíleností po zmrzlině...jednu mám v mražáku a náležitě čeká až ji prázdnou vyhodím do koše.
Semnou je to těžké já nikdy nevyjádřím to co bych chtěla napsat.

Jednoduše :

1. Jsou prázdniny - Hurá..mocinqy miluju prázdninQy uuu aaa ♥
- Né mám ráda prázdniny, ale tyhle jsou divný ( nejen kvuli začínajícímu otřesnému počasí, ale taky díky mé touze po nové škole..je to nejspíše zvědavost, ale to je fuk..)

2.Mám hlad - Nic zajímavého, ale tak napsat to sem můžu ne ?

3. Chci tričko s Beatles ( Abbey Road - Ten název jsem opsala z plakátu co mi visí na zdi společně se svým bráchou plakátem s Beatles, jsou v parku a toto no.. Paul je tam nádherný..a pak mám na zdi ještě fotky od manželky Paula..byla nádherná a taky velmi nádherně fotila )

4.Těším se do školy - Ano i já, která jsem nenáviděla školu a proklínala Marii Terezii za to, že něco tak pitomého nechala zavést ...Prostě se těším jak na malé roztomilé štěňátko..Jenže pak mě to zas omrzí no..Co už s tím nadělám.

5.Vám chci strašně moc poděkovat za komentáře a za to, že se chodíte - Za to vás moji milí liďounci = lidé ( říkala jsem, že ráda vymýšlím nové slova ? ) miluju. Ale nebudu z toho žádný nový status na facebooku , žádný z nezadaná na zadaná. To fakt ne..
6. Myslím, že toho bylo dost a máte co číst .U mne není zvykem takhle psát. Ale baví mě to :-) ( zase smajlík !! Já válím !! )

Takže ahoj ( jako nashledanou, ale né tak vznešeně...) a mějte se v tom hnusném a špinavém počasí co nejlépe ať si můžete pak vychutnat sluneční paprsky na svých tvářích...
-Ukázka fotky od Lindy McCartney -Ano manželka Paula..


L.O.R.O.
( Líně Obkulacená Roláda Ohryzků )...nic chytré a hlavně vtipného mne nenapadlo ..tak sorry/pardon...
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Mi$hel Mi$hel | Web | 3. července 2011 v 19:48 | Reagovat

Krásný článek. To je poprvé co jsem se od tak dlouhého článku zakousla a přečetla ho celý. Zaujal mně titulek, nádherná písnička :) I love Green Day

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama